Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 28.03.2024, 18:39

Головна » 2017 » Грудень » 14 » «Рідна країна – безпечна країна: Як треба поводитися на дорогах!»
«Рідна країна – безпечна країна: Як треба поводитися на дорогах!»

Руху правила єдині,

Їх повинні поважати,

Знати їх усі повинні —

І дорослі, і малята.

14 грудня в Дніпропетровській обласній бібліотеці для дітей відбулось нагородження переможців обласного туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку "Рідна країна- безпечна країна: Як треба поводитись на дорогах".Конкурс було організовано Громадським рухом"Рідна країна" та Українською асоціацією працівників бібліотек для дітей. Цей конкурс було започатковано і проведено з метою сприяння формуванню у дітей основ безпеки дорожнього руху, культури поведінки на вулиці, профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму, навчання дітей правилам поведінки на вулицях і дорозі, сприяння збереженню здоров’я і життя дітей а також створення умов для реалізації їхніх творчих здібностей та талантів. Подарунки дітям вручив Микола Томенко, лідер Громадського руху "Рідна країна". Переможців конкурсу нагороджено грамотами та подарунками, а всі учасники конкурсу отримали у подарунок патріотичні флайтери — світловідбиваючі наклейки, які яскраво світитимуться у променях автомобільних фар та слугуватимуть для того, щоб пішоходів, велосипедистів, було краще видно на дорозі у темний час доби.Петриківська районна бібліотека для дітей організувала для участі у конкурсі 32 дитини , з яких 6 вийшли у фінал :Захарченко Анастасія,ГоловатаСаша,Воровйова Катя,скрипченкоДіма, Пелих Віолетта, Лісна Каріна. Велика подяка за активність викладачам та вихованцям Петриківської дитячої художньої школи імені Т.Я.Пати на чолі з директором Лукяненко Л.М., а також завідуючим КЗК «Петриківська селищна бібліотека» Десятерик В.М. та КЗК «Лобойківська сільська бібліотека» Лантух Н.Ю. Надзвичайно важливо те, що ідея конкурсу та її втілення відбулося з дітьми і задля дітей. А петриківці завжди відгукуються на добрі справи!

Переглядів: 363 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2017  »