Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 04.05.2024, 00:33

Головна » 2016 » Квітень » 25 » Скайп -зустріч "Читаюча дитина – майбутнє України»
Скайп -зустріч "Читаюча дитина – майбутнє України»

З ініціативи Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім.В.Лягіна, в рамках обласного творчого огляду Миколаївської області «Ми-українці», присвяченого 25-й річниці незалежності України, тривають інтерактивні скайп-зустрічі дітей з різних куточків України. В рамках номінації «Усі ми діти твої, Україно!» читачі бібліотек діляться своїми думками та мріями про майбутнє нашої держави. Зустріч відбулась 25 квітня 2016 року, тема якої «Читаюча дитина – майбутнє України»,учасниками були бібліотекарі та читачі Петриківської та Березанської районних бібліотек для дітей.
Читачі Березанської районної бібліотеки розповіли про свій мальовничий край , діяльність бібліотеки та гуртка петриківського розпису, діти демонстрували свої власні вироби в техніці петриківського розпису.
Бібліотекарі Петриківської районної бібліотеки для дітей Потапенко Ю.В, та Бутко О.В. коротко розповіли про свій край, бібліотеку.Також у розповіді про діяльність бібліотеки зазначили, що за ініціативи Дніпропетровкої обласної біблотеки для дітей маленькі читачі петриківських книгозбірень мали можливість друкувати свої вірші та прозу в колективних збірочках «Ластів’ята».Розповідали про краєзнавчу дослідницьку роботу , гурток за інтересами «Бджілка» та ляльковий театр «Буратіно».
Петриківці читали поезії місцевих авторів В.Земляного, С.Данилейко, Л.Лук’яненко розповідали про місцевих краєзнавців та письменників, декламували вірші про Петриківку.

Переглядів: 555 | Додав: Оксана | Рейтинг: 5.0/1
«  Квітень 2016  »