Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 24.04.2024, 22:17

Головна » 2018 » Вересень » 28 » Сходинки творчості дітей Петриківщини
Сходинки творчості дітей Петриківщини

Будь-яка дитина певною мірою є генієм, як і будь-який

геній певною мірою є дитиною.

А. Шопенгауер

Вересень – це завжди підсумки чогось нового та цікавого. І ми підготували для біблотекарів та читачів наших книгозбірень насичену літературну осінь! 27 вересня у Петриківській бібліотеці для дітей відбувся фінал ІI місцевого конкурсу дитячої літературно-художньої творчості «Світанкові роси»

У конкурсі взяли участь творчо - обдаровані діти Петрикіівщини серед яких :

- Огій Анна (перемогла у номінації «Чарівна акварель», читачка КЗК «Іванівська сільська бібліотека»);

- Карлова Любов (перемогла у номінації «Золоте перо», читачка КЗК «Гречанівська сільська бібліотека»);

- Безпальча Яна ( перемогла у номінації «Поетичні наспіви», читач КЗК «Іванівська сільська бібліотека»);

- Геймур Олександра (читачка Петриківської бібліотеки для дітей);

- Ковальова Ілона (читачка КЗК «Червонопартизанська сільська бібліотека»);

- Строценко Олена (читачка КЗК «Петриківська селищна бібліотека»);

- Горяний Ілля ( читач КЗК «Гречанівська сільська бібліотека»);

- Пивоваров Руслан (читач КЗК «Шульгівська сільська бібліотека»);

Творчість супроводжує нас усе життя: спрямовує та підносить, надихає та окрилює. «Світанкові роси»- прекрасна школа для тих, хто пробує свої сили на літературній та мистецькій ниві. Тут друкуються справжні майстри пера, які постійно вдосконалюють свій хист і можливо з часом стануть професійними літераторами. Діти також роблять перші кроки у мистецтві ілюстрування. За участь у конкурсі учасникам передано подяки та подарунки. В Петриківській бібліотеці для дітей протягом січня- вересня приймались роботи на конкурс дитячої літературно-художньої творчості «Світанкові роси» , який проводився з метою виявлення і підтримки творчо обдарованих дітей, сприяння розвитку літературних, художніх та творчих здібностей читачів бібліотек, популяризації дитячої творчості в галузі літератури, образотворчого мистецтва.

Переглядів: 389 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2018  »