Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 18:38

Головна » 2021 » Лютий » 25 » Світ лялькового театру Петриківської дитячої бібліотеки
Світ лялькового театру Петриківської дитячої бібліотеки

Якщо будь-кого з дорослих запитати: «Чи любите ви ляльковий театр?» - не кожен відповість ствердно. Однак для дитини, особливо  молодшого шкільного віку, ніщо не замінить ляльковий театр, навіть комп’ютерні ігри. Саме театралізовані вистави, які малюки зазвичай бачать у межах  Петриківської бібліотеки для дітей стають яскравими миттєвостями  у їхньому житті, приносять їм радість, збагачують новими враженнями, які надовго запам’ятовуються, сприяють творчій активності та організації дружніх стосунків у колективі.       Петриківська бібліотека для дітей проводились різноманітні заходи, спрямовані на популяризацію  здорового способу життя. Одним із таких заходів, став показ лялькового театру для дітей ” Бджілка-рятівниця”. Метою даного заходу було формування позитивного відношення до здорового способу життя ,великою потребою вести здорове харчування, займатися активними видами спорту.

25 лютого  до нас завітали учні 1-б класу Петриківського ОЗО I-III ступенів з класним керівником Стежкою Т.І.

Щасливі посмішки, очі, що горять, і радісні обличчя дітей після вистави переконливо свідчать, як діти люблять ляльковий театр. Хвилини спілкування зі світом театру суттєво додали читачам веселого настрою, позитивних емоцій.

Ляльковий театр збагачує дітей враженнями, викликає у них різноманітні емоції, сприяє їх загальному розвитку і естетичному вихованню.

Переглядів: 132 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2021  »