Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 09:20

Головна » 2017 » Лютий » 27 » Свято Масляної- Ясочки в дитячій бібліотеці
Свято Масляної- Ясочки в дитячій бібліотеці

Любить наш народ святкування, веселощі і розваги. То чому б не відзначити кінець зими? Адже є чудова нагода - свято Масляної! Отже, Петриківська районна бібліотека для дітей провела "Свято Масляної- Ясочки". Дітей 7-а та 7-б Петриківської СЗОШ класу щиро зустрічали та запросили до традиційного обряду «атрибуту свята» , кожен примовляв: «Хлібу-воді вклонімося, млинчиком причастімося. Дай Боже нам всім миру і любові». Господиня свята Аннусова В.А. захоплююче провела екскурс в історію свята, хороводи, ігри «Млинцеве щастя», «Попади горішком Бабі-зимі в ніс», «Перестрибни через колоду». Традиційний обряд спалювання опудала Зими пройшов весело : діти привязали до нього стрічечки ,загадуючи при цьому бажання,а потім водили хороводи, розважалися, весело спілкувалися.

Бібліотечні працівники Шумейко Н.С. та Бутко О.В. разом з дітьми запитували в дівчинки –Весни : «Ой, Весна-красна ,що ти нам принесла?» .Весна відповідала: «Ой, принесла тепло і добре літечко, малим діточкам побіганнячко» .

Завершилося свято млинцями- різними на смак – але всі вони приготовлені з любов’ю - були з апетитом з’їдені дітьми. Вистачило усім!

Відсвяткували Масляну як годиться – весело, смачно, галасливо!

Переглядів: 475 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2017  »