Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 19:35

Головна » 2018 » Листопад » 29 » Творча зустріч у бібліотечній літературній вітальні
Творча зустріч у бібліотечній літературній вітальні

У житті все має початок. Річка починається з струмка, дерево з кореня, а слово поезії входить в наше життя з раннього дитинства і супроводжує нас все життя. Кожен з нас знаходить в ній, щось своє, близьке і зрозуміле тільки йому.

29 листопада в бібліотечній літературній вітальні відбулася подорож у незвичайну країну – країну Поезію з учнями Хутірського НВК , заступник з виховної роботи Чубинець Юлія Володимирівна, вчитель української мови і літератури Сидоренко Людмила Миколаївна.

Наша поезія має свій неповторний присмак, немов вода з чистої криниці, ясні зорі, тихі води, мамина колискова, ліси, поля, усміхнені обличчя земляків. Це наша мала батьківщина, це земля де ми народилися і живемо, де жили наші діди і прадіди, де будуть жити наші діти і внуки. Сюди ми повертаємося додому і тут ми лікуємо свою душу.

У цей день прозвучали вірші місцевих письменників від школярів . На заході ми відкрили дітям віконце в мир поезії,а допоміг бібліотекарям наш земляк Юхименко Віктор Полікарпович голова літературної студії ім. С. Данилейка Автор віршів, байок. За фахом педагог, за покликанням душі – поет.

Серед учнів виявилися талановиті діти, які також пишуть поезію і прозу . запрошений поет з радістю вислухав учнів, відповів на їхні запитання і побажав усім творчих успіхів.

Також бібліотекар Бутко О.В. презентувала літературну виставку «Літературне сузір`я краю».

Цей день зігрів серця присутніх добром і залишив в них найкращі спогади.

Так нехай і далі нас об’єднує любов до поезії, до рідної землі та народжуються в натхненні щирі рядки поезії!

Переглядів: 363 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2018  »