Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 24.04.2024, 16:45

Головна » 2021 » Березень » 2 » Ведмедик Тедді- читаємо та граємося!
Ведмедик Тедді- читаємо та граємося!

Цю іграшку люблять і хлопчики, і дівчатка, їй розказують свої секретики і засинають, обійнявшись. Майже у всіх нас в житті був хоча б один іграшковий ведмедик - великого або маленького розміру. Скажіть, а вас коли-небудь цікавило, звідки з з’явився такий ведмедик та чому його назвали Тедді?

Роком народження ведмедика Тедді сміливо можна назвати 1903 рік. Саме тоді американський президент Теодор Рузвельт взяв участь у полюванні на ведмедя. Єгері перестарались, намагаючись догодити очільнику держави: вони прив’язали ведмедя до дерева, аби полювання стовідсотково було вдалим.

Президент відмовився стріляти у безпорадну тварину, а сама історія у вигляді карикатур потрапила на шпальти газет. Тоді, Маріс Мічтом, власник однієї з крамничок у Брукліні, попрохав свою дружину пошити м’яку іграшку – ведмедика, аби виставити її у вітрині магазину. Підписав він пухнастика дуже просто «Ведмідь Тедді» (малося на увазі, що це ведмідь Теодора Рузвельта).

Перша книга про пригоди ведмедика з'явилася в США у 1907 році, її авторка - Еліс Скотт.

У нашій бібліотеці історія Тедді описана в книгах Марії Лоретти Джиралдо «Тедді день пригод» та «Тедді мамин помічник». Разом із Тедді малюки дізнаються, як поводитися під час прогулянки і що слід робити, коли захворів або загубив улюблену іграшку. Ведмедик Тедді навчить дітей бути чемними, слухатися батьків і радіти кожному дню, який обіцяє силу-силенну пригод і відкриттів.

Запрошуємо всіх бажаючих прочитати про чудові пригоди маленького ведмедика.

Петриківська бібліотека для дітей отримала ці книги завдяки Українському інституту книги та державній програмі Українська книга/

Переглядів: 131 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2021  »