Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.04.2024, 06:45

Головна » 2018 » Грудень » 17 » «Великі права маленької дитини»
«Великі права маленької дитини»

Метою правового квесту «Великі права маленької дитини», який пройшов в Петриківській бібліотеці для дітей з дітьми 4 –А класу(кл. керівник Берелєт Т.Ю.) було отримання знань про права дитини,формування умінь дотримуватися правових свобод та обов'язків дитини,виховання почуття власної гідності, впевненість у собі, любов до ближнього.
Дітей чекала захоплююча подорож у світ дитячих прав, а дороговказом туди слугував текст Конвенції ООН про права дитини .
У ролі провідників по правових лабіринтах виступили бібліотекарі Бутко О.В. та Потапенко Ю.В. У ході квесту діти відповідали на запитання премудрої вікторини, дізналися цікаві факти про Декларацію прав людини, яка була прийнята-10 грудня - тому саме ця дата є ключовою для проведення Всеукраїнського тижня права.
Діти зазирнули у чарівну скриньку, де побачили найцінніший скарб планети Земля – себе. Побували у ролі суддів, де оцінювали вчинки героїв казок, пограли в гру «Моя візитка». Дізнались про те, як створювалась Конвенція про права дитини, яке важливе значення вона має, із яких статей складається. А також уяснили, що кожна дитина має не лише права, а й обов’язки. Пригадали й основні статті Конвенції ООН про права дітей.
Головний висновок, який зробили діти під час зустрічі - це те, що правові знання потрібні всім і завжди, в тому числі і повсякденному житті. І завдання кожного – дотримуватися своїх прав і обов’язків, не порушуючи прав і законних інтересів оточуючих людей.

Переглядів: 325 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2018  »