Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 08:03

Головна » 2018 » Квітень » 4 » «Веселковий барвограй»
«Веселковий барвограй»

Із настанням чудового весняного свята Великодня, як правило, настає і справжня весна: холоди остаточно відступають, усе тепліше зігріває усе навкруги своїми промінчиками сонечко, а природа нарешті повністю прокидається та радує нас своїми барвами. Цієї гарної пори особливо відчувається потяг до усього прекрасного: з’являється натхнення, прагнення творчості, наснага. До того ж, за традицією, до свята ми хочемо якомога краще прикрастити власну домівку, школу, бібліотеку.

4 квітня 2018 року учасників гуртка «Бджілка» запросили виявити свій творчій потенціал у великодніх рукотворах ! Керівник гуртка Бутко О.В. провела з дітьми бесіду «Веселковий барвограй» та провела майстер-клас з виготовлення паперових сувенірів. Творчому натхненню та креативу учасників майстер-класу не було меж. Композиції, створені руками дітей до Великодня, прикрасять бібліотеку , нададуть усім святкового настрою.

Ці рукотвори сповнять Петриківську книгозбірню для дітей чистою, світлою, радісною атмосферою.

Переглядів: 430 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2018  »