Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 20:59

Головна » 2022 » Квітень » 29 » Весняна толока
Весняна толока

Спільна справа не лише гуртує, але й виховує відповідальне ставлення до порядку й затишку.

Працівники КЗК «Петриківська ЦБС» долучилися до генерального  весняного прибирання території Петриківської громади ,яке активно активно продовжується.  Учасники організованого прибирання докладають усіх зусиль, аби населені пункти громади виглядали ошатними  і було зручними і комфортними  для їх мешканців і гостей – переселенців.

Зовсім скоро –поминальні дні, час, коли до кладовища буде особлива увага. Цвинтар – це місце пам’яті, куди, задля вшанування рідні, що давно пішла у засвіти, приходять не тільки місцеві мешканці, але й з’їжджаються  земляки. У зв’язку з цим проводяться прибирання територій  кладовищ у населених пунктах  Петриківської громади, до яких долучаються працівники бібліотек.

Усі небайдужі  долучаються до загальної весняної толоки та санітарної очистки  та благоустрою кладовищ. Так  усі разом  наведемо лад на місці вічного спочинку наших односельців.

Благоустрій – це візитна картка любого населеного пункту. Тому з метою покращення стану довкілля, озеленення та благоустрою громади. Традиційно бібліотекарі проводять благоустрій прилеглої до бібліотеки території.

Переглядів: 142 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2022  »