Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 20.04.2024, 13:46

Головна » 2016 » Грудень » 14 » Відвідуйте нашу бібліотеку у святкову Новорічно –Різдвяну пору!!!
Відвідуйте нашу бібліотеку у святкову Новорічно –Різдвяну пору!!!

День за днем, година за годиною наближають нам прихід  Нового 2017 року. Веселого Новорічного свята з нетерпінням  очікують як діти, так і дорослі. Можна упевнено говорити про те, що Новий рік – це одне з найдавніших і найулюбленіших  свят в усьому світі.

Коли приходить Новий рік, всі вірять що найпотаємніші бажання обов’язково здійсняться. Ялинка, подарунки, веселий сміх, блискучі яскраві вогники - усе це робить новорічні свята найпрекраснішими та незабутніми для всіх.

Напередодні Новорічних свят у районній дитячій бібліотеці, в читальному залі  запрошують малечу ознайомитись з переглядом літератури «Вже стукає у двері Новий рік», дізнатися про історією Новорічних та Різдвяних свят, про те, як святкують Новий рік в Україні та  в різних країнах світу, пропонують прочитати віршики, казки, оповідання про зимові свята та  розваги.

У вестибюлі  дитячої книгозбірні створена виставка –привітання «Біла казка зими», що складається із двох розділів: «Зимонька-зима нам свят принесла», «Чарівна симфонія зими». Виставка знайомить читачів з прикметами зими, традиціями, звичаями та обрядами різдвяно – новорічного циклу, а також із легендами про зимові місяці та історію їх виникнення.

Колектив районної бібліотеки для дітей запрошує до бібліотеки та  вітає своїх читачів зі святами зимового циклу – Днем Святого Миколая,  Новим роком та Різдвом Христовим! Бажає усім міцного здоров’я, радості, щастя, миру, добра, благополуччя та достатку.

Переглядів: 662 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2016  »