Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 04.05.2024, 00:25

Головна » 2015 » Жовтень » 19 » Воїн крізь віки
Воїн крізь віки

В Петриківській районній бібліотеці для дітей проведено уроки  «Воїн крізь віки» з нагоди Дня Захисника України для учнів 7-а класу (кл. керівник Дорошова Т.Г.) та учнів 7-б класу (кл.керівник Плоха Л.О.)

Ведучі Потапенко Ю.В.та Бутко О.В.провели колоритний екскурс в історію боротьби України за свою цілісність та незалежність з часів Київської Русі і до подій на сході країни.

Вони ознайомили присутніх з ключовими  віхами історії української армії . На прикладі тисячолітньої історії українського війська показали , що українська армія – європейська армія, яка завжди захищала. Було  охоплено 10 періодів тисячолітньої історії українського воїнства, а саме: Київську Русь, Галицько-Волинську Русь, Литовсько-Польську добу, Козаччину, Гетьманщину, Першу світову війну, Визвольні змагання, Другу світову війну, війну в Афганістані, антитерористичну операцію в Україні. Фактичні дані були влучно доповнені відеоматеріалами та  світлинами воїнів-учасників ІІ Світової війни, інтернаціональних війн різних часів та антитерористичної операції на сході України. Візуалізація образів історичного минулого дозволило дітям ознайомитися з військовими історичними традиціями, особливо щодо зовнішнього вигляду, зброї та спорядження українських воїнів. Відтворення образу українського захисника різних історичних епох допомагає проілюструвати високий рівень військової організації у різні епохи, підкреслити військово-історичні традиції та закарбувати у свідомості людей образи захисників рідної землі.

Переглядів: 480 | Додав: Flash | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2015  »