Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 12:08

Головна » 2017 » Січень » 17 » Всесвіт у квітах Ганни Самарської
Всесвіт у квітах Ганни Самарської

Ганна Самарська-народний художник України, лауреат премії ім. Катерини Білокур. Член Національної спілки художників України, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України. Почесний мешканець села Богданівка та села Петриківка. Народилася 1 грудня 1941р.(за паспортом 15 січня 1942 р.) у с. Богданівка, Київської обл.

Цього року майстрині виповнилося 75літ, тож і звучать привітання з цією благодатною подією на теренах Петриківщини і всієї України:

-Пропливає долі неспокійна річка,

А за нею линуть роки-журавлі!

Ось і загорілася вже 75-та свічка

Вам на ювілейному столі!

Не сумуйте, що літа минають,

Ще до століття – довгий вік!

Із ювілеєм Вас вітаєм,

Хай буде радісним кожен наступний рік!

Нехай життя здається добрим дивом

І плідні будуть справи та шляхи,

Нехай живеться легко і щасливо,

Благословенні будьте Богом і людьми!

«Квітка — це досконалість буття, яку  майстрині  Ганні Самарській хочеться бачити в усьому. Їй  хочеться, щоб саме це бачили всі люди. Вона  все життя вчиться, удосконалює техніку свого письма, намагається складати якнайгарніші композиції-сплетіння, щоб привернути увагу людей, щоб люди їй  повірили, що стати квіткою — це так велично. Геть, зло і бруд! Люди, будьте квітами! Адже квіти — це символ раю. І наша Україна — дуже гарна Квітка»,— говорить Ганна Самарська.

Художниця не любить давати назви своїм творам, вважаючи, що всі вони — «Моя Україна». І це насправді так, її твори — гімн рідній природі, її красі, досконалості кожної квітки, калини, соняшника — усьому.

З нагоди 75-річного ювілею в Петриківській районній бібліотеці виготовлено брошуру «Всесвіт у квітці» та рекомендаційний список літератури «Квіти її життя».

Переглядів: 408 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2017  »