Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 06.05.2024, 08:56

Головна » 2015 » Лютий » 27 » З любов’ю до рідної неньки
З любов’ю до рідної неньки

У храмі цім, є місце всім: хто пише і читає,
Хто не лінується у нім,той цілі досягає.
І люди працьовиті, вмілі,завжди в підмозі читачам,
Слова - привітні, теплі, милі щодня вони дарують нам.
Вони - хранителі талантів,книжок, брошур, статей, газет,
Пісень і нот для музикантів. І віршів, що писав поет..

А.Щербина.

Бібліотека сьогодні – це відчинені двері у широкий світ, де можна не лише читати книги, а й гратися, розвивати творчі здібності, проводити цікаво свій вільний час. Саме  у нас, кожна дитина має змогу розкрити свої творчі здібності, реалізувати потаємні задуми щодо проби сил у літературній творчості, в мистецтві, розширити світ своїх захоплень. У нас  по-справжньому можна відпочити після напруженого шкільного дня, отримати задоволення і творчу наснагу.18 лютого 2015 року в читальному залі РДБ відбулося чергове засідання гуртка «Бджілка». Працівники бібліотеки Бутко О.В., Шумейко Н.С., Потапенко Ю.В. навчали дітей виготовленню листівки в техніці аплікації. Цього разу учасники гуртка виготовляли листівочки до 8 березня,адже подарунок зроблений своїми руками завжди є найдорожчим. Красива листівка завжди потрібна. Щоб приємно здивувати того, кому Ви готуєте листівку, Ви можете зробити листівку своїми руками, прикрасити як Вам більше подобається і подарувати її. Дівчатка, і хлопчики із цікавістю та захопленням створювали подарунки для своїх найдорожчих та найрідніших. Такий майстер-клас розвиває дрібну моторику пальчиків, тренує тактильне та зорове сприйняття, розвиває увагу, мислення, мову, допомагає вивчати кольорову палітру. Але найбільша радість та задоволення - подарувати найріднішій людині  любов та часточку своєї теплоти.

Переглядів: 492 | Додав: Flash | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2015  »