Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 23.04.2024, 09:49

Головна » 2017 » Січень » 10 » Запрошуємо в Петриківку!
Запрошуємо в Петриківку!

Карі очі, чорні брови -

Файна дівка,

У намистах калинових Петриківка!!!

Тут завжди чекають на гостину, аби ви  на власні очі побачили  ті дивовижні розписні орнаменти, які петриківці видобувають з якихось потаємних, незвіданих джерел родової, спадкової чи навіть споконвічної пам’яті. Петриківщина – це дивовижний край! Потрібно  обов’язково приїхати і отримати вогонь добра від чудових людей! В Петриківці багато людей, котрі вміють творити добрі враження, гарний настрій.  Слова подяки будуть потім. Емоції дітей  і дорослих від поїздки важко оцінити  , але... приїздіть і дивіться самі !

2017-м рік  названо роком розвитку туризму! 2017 рік для Петриківки знаковий: 1787 рік-(230 років події) Катерина II проїжджала с.Петриківкою,1812 рік (205 років події) було збудовано церкву Різдва Пресвятої Богородиці ,245 років заснування селища Петриківка , 10 років обласного фестивалю-ярмарку «Петриківський дивоцвіт».

Люди , які відвідують Петриківку ,не чекають на подарунки: вони прагнуть отримати емоцію - посміхнутися, надихнутися, здивуватися, помилуватися, відпочити. Саме в дивовижному процесі створення емоцій беруть участь усі, хто пов'язав своє життя з туризмом, народною творчістю, краєзнавством та вивченням історії  .

Вивчати Україну неможливо без Петриківки! Музей, бібліотеки, школа, дитячі садочки , імениті майстри - все це Петриківка! Козацька січ, традиції, унікальний Музей Хреста, «Миколин хутір», «Галушківська січ»-це Петриківка! Смачна кутя, млинці, пампушки, борщ і куліш,  і щирі з великим серцем люди - це Петриківка, це Україна! натомість. У 2017-му році всі працівники індустрії гостинності України, Петриківки, мають  об'єднатися задля спільної мети - розвитку туризму! Адже туризм - це не лише складова економіки. Розвиток цієї галузі сприяє порозумінню народів і покращує імідж держави, області, району!. Обмін культурними цінностями дозволяє краще розуміти одне одного. Знання про багатющий творчий спадок петриківського розпису - це справжнє джерело натхнення петриківців і гостей селища. Якщо поширювати його правильно, то кількість охочих відвідати нашу країну, область, район, селище - тільки більшатиме.

Працівники індустрії гостинності, майстри  -мають  великі плани щодо розвитку внутрішнього туризму на наступний рік і в подальшому, а реалізувати їх ми можливо  спільно! У подальшому можливо вивести туристичну галузь на новий рівень, щоб  реалізувати величезний туристичний потенціал України, області, району, селища!
Потрібно зробити туризм в Петриківщині однією зі сталих складових економіки, а нашу державу - привабливою та гостинною!

Безперечно, новий 2017-й рік буде успішним і продуктивним. Веселих свят і нових досягнень у цьому  році!

Переглядів: 610 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2017  »