Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 06.05.2024, 01:53

Головна » 2016 » Лютий » 29 » Зустрічаємо весну в бібліотеці !!!
Зустрічаємо весну в бібліотеці !!!

Завтра починається весна, а це означає, що в дитячій бібліотеці кипить підготовка до Всеукраїнського тижня дитячого читання 2016 та Конкурсу «Найкращий читач -2016»!!!

Інтерес дитини до книги, до читання  значною мірою залежить від ставлення  до книги .Якщо ми будемо популяризувати, пропагувати, рекламувати, афішувати книгу та читання, агітувати за них, то у бібліотеці завжди будуть читачі, а бібліотека  відкриєдитині світ словесного мистецтва, виховаває інтерес і любов до книги, допоможе  становленню дітей як майбутніх читачів — у цьому полягає місія бібліотеки для дітей. Читання, спілкування з дорослими та ровесниками, ігри на основі літературних творів, відображення прочитаного у художній діяльності сприятиме інтеграції усіх сфер дитячої психіки: емоційної, вольової та пізнавальної.

Виставка у відділі абонемента Петриківської районної бібліотеки для дітей «Книгоманія – 2016» за розділами:«Не читачі -  для книг, а книги – для читачів»; «Вчасно прочитана книга – величезний успіх» приведе до відкритої та жвавої розмови про книги, про вміння обирати кращі з них. На виставці рекомендовано книги сучасних українських авторів.

У вестибюлі бібліотеки оформлено фотовиставку –привітання «І знов весна, і знов надії…» Сьогоднішньому читачеві потрібно, щоб інформація подавалася яскраво, динамічно, коротко, і головним завданням для бібліотекаря вважаємо привернути увагу, викликати емоційну реакцію, викликати бажання частіше приходити в бібліотеку.

Переглядів: 688 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2016  »