Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 08.09.2024, 05:44

Головна » 2019 » Лютий » 14 » "Все любов”ю зміряне до дна»
"Все любов”ю зміряне до дна»

Кохання... Багато століть людство не може знайти єдиного визначення для цього неймовірного почуття. Все змінюється у цьому шаленому світі і лише кохання залишається завжди юним, прекрасним, новим, несподіваним і найзагадковішим з усіх людських почуттів...Саме кохання надихає поетів і художників, музикантів і скульпторів на створення безсмертних шедеврів. І якби поставити собі за мету прочитати і передивитися все, що написано про це почуття, людині, без перебільшення, не вистачило б цілого життя.
Тому лише доторкнутися до вічної теми кохання спробували бібліотекарі бібліотек КЗК «Петриківська ЦБС» та учні 9-б і 7-а класу Петриківського ОЗО I- III ступенів. Свято пройшло під гаслом « І до мене приходить хвилина прекрасна». Напередодні свята всіх закоханих Дня Валентина в читальному залі розпочала експонуватися книжкова виставка - інсталяція "Все любов”ю зміряне до дна».
Спілкування виявилось дуже цікавим. З'ясувалося, що це одне із найулюбленіших свят дітвори. Для учнів також були проведені різноманітні конкурси: «Пантоміма», «Компліменти», «Кулінарний», в яких вони проявили неабиякі уміння та знання. Бібліотекарі Бутко О.В. ,Потпенко Ю.В. та Пікуш С.П. подарували відвідувачам чудовий настрій і впевненість у тому, що слово любов має безліч граней і значень , а для пізнання цього у дітей попереду ще довге прекрасне життя. На уроки школярі пішли в піднесеному настрої , отримавши солодкий приз з валентинкою за участь в заході.
Дякуємо за співпрацю,за чемних ,вихованих учнів вчителям Пацьорі Людмилі Петрівні, Дудці Інні Володимирівні та Пелих Олені Михайлівні.

Переглядів: 351 | Додав: Оксана | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2019  »